O nas

Biuro  Podróży AN TUR spełnia Państwa wakacyjne marzenia już od roku 1996. Podstawowym celem i misją naszej firmy jest zapewnienie naszym Klientom rzetelnej i kompetentnej obsługi w zakresie proponowanej przez nasz oferty. System szkoleń, jakim poddawani są nasi pracownicy, mają za zadanie ciągłe podnoszenie kwalifikacji, tak aby obsługa w naszych biurach była na najwyższym poziomie i sprostała oczekiwaniom najbardziej wymagających  Klientów. 

Mają Państwo możliwość wyboru Biura Podróży AN  TUR dogodnie do miejsca Państwa zamieszkania - w Lesznie przy ulicy Leszczyńskich 22  oraz w Centrum Handlowym Manhattan ( vis a vis apteki) , a także w Galerii Leszno - TUI Centrum Podróży.

Wachlarz usług jakie oferujemy naszym Klientom to przede wszystkim imprezy turystyczne czołowych touroperatorów dostępnych na rynku, spośród których można wymienić:TUI, NECKERMANN,  ITAKA,  RAINBOW TOURS, GRECOS HOLIDAY, SUN&FUN, WEZYR HOLIDAYS, EXIM TOURS, ALMATUR.

W ramach oferty turystycznej proponujemy Państwu zarówno wczasy samolotem, autokarem jak również pełną gamę hoteli z dojazdem samochodem. Na uwagę zasługują również wycieczki objazdowe do najbardziej odległych zakątków świata.

Uzupełnieniem działalności naszego biura są również bilety autokarowe komunikacji międzynarodowej, bilety lotnicze tanich linii lotniczych jak i bilety lotnicze rejsowe. Sprzedajemy równiez bilety na imprezy i koncerty.

Zarówno na stronie internetowej jak i w naszych biurach podróży maja Państwo  możliwość zakupu ubezpieczenia za pośrednictwem Towarzystwa Ubezpieczeń Europejskie na wyjazd wakacyjny jak również na każdorazowy wyjaz zagraniczny.

Życząc Państwu miłych wrażeń  korzystania  z naszego serwisu internetowego,

 

 

Pozostajemy z poważaniem

 

Zespół Biura Podróży An Tur.